Porsche Tatabánya Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. HASZNÁLTAUTÓ ÉRTÉKESÍTŐ
2024.03.01.
Értékesítés

A Porsche Inter Auto Hungariánál egy multinacionális vállalat minden előnyével, ugyanakkor támogató, családias közösséggel várunk téged.

A szakmai képzések mellett a mindennapi munkád során is a legújabb autóipari technológiákkal találkozhatsz.

PORSCHE Tatabánya telephelyünkre keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

HASZNÁLTAUTÓ ÉRTÉKESÍTŐ

Legfontosabb feladatok:

  • gépjárművek értékesítése, az ezzel járó teljes körű ügyintézés,
  • kapcsolatteremtés és kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • márkakereskedésünk szolgáltatásainak ajánlása az ügyfelek részére,
  • maximális vevő-elégedettség biztosítása magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén.

A jelentkezés feltételei:

  • használtautó-értékesítésben szerzett tapasztalat előny,
  • min. érettségi bizonyítvány, (felsőfokú végzettség előny),
  • kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás,
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés,
  • ügyfél-orientáltság,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • professzionális, támogató csapat,
  • fix fizetés és eredményorientált prémium,
  • egyéb, béren kívüli juttatások (pl.: egészségbiztosítás, sportolási támogatás),
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Várjuk jelentkezésed a [email protected] email címre a pozíció megjelölésével!
A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Tatabánya
2800 Tatabánya
Győri út 39-41.
Telefonszám: +36 34 522 050

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.