Porsche Tatabánya Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Szerviztanácsadó
2023.04.21.
Szerviz

ISMERD MEG, MILYEN A PORSCHE TATABÁNYA CSAPATÁBAN DOLGOZNI!

Tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Szerviztanácsadó

Legfontosabb feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • szakszerű hibafelvétel alapján javítási megbízás kitöltése a szerviz részére,
  • a szerviz szolgáltatásainak ajánlása, értékesítése az ügyfelek számára,
  • maximális vevőelégedettség biztosítása a magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén.

A jelentkezés feltételei:

  • autós területen szerzett szakirányú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • határozott, kulturált fellépés,
  • fejlett empátiás és kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • előnyt jelent a kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • professzionális, támogató csapat,
  • fix fizetés és eredményorientált prémium,
  • egyéb, béren kívüli juttatások (pl.: egészségbiztosítás),
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Várjuk jelentkezésed a [email protected]  email címre!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Tatabánya
2800 Tatabánya
Győri út 39-41.
Telefonszám: +36 34 522 050

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.